Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

Grandu cīņa ''Celtnieks Rīga'' pret ''Tenax Dobele'' Sportacentrs.com TV tiešraidē

Grandu cīņa ''Celtnieks Rīga'' pret ''Tenax Dobele'' Sportacentrs.com TV tiešraidē

07.02.2019

Jau rīt, 8. februārī, Rīgā SynotTip handbola Virslīgā vadošā četrinieka ietvaros savā starpā tiksies abas čempionāta līdervienības - ''Celtnieks Rīga'' savā laukumā uzņems ''Tenax Dobele''. Mača sākums paredzēts pulksten 19:30, un tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com TV. 

SynotTip handbola Virslīgas otrajā posmā vadošo četriniekā gan Rīgas, gan Dobeles komandas izcīnījušas pa divām uzvarām divās spēlēs, bet līdere ir ‘’Tenax Dobele’’, kas bija pārliecinoši labākā pirmajā posmā un līdzi uz sezonas turpinājumu ņēma līdz četrus punktus, kamēr rīdzinieki – trīs.

Latvijas čempionāta ietvaros komandas savā starpā tikušās divas reizes un uzvaras dalījušas uz pusēm. 21. oktobrī Dobelē mājinieki demonstrēja iespaidīgu sniegumu uzbrukumā un svinēja panākumu ar 40:34, bet 15. decembrī Rīgā ‘’Celtnieks’’ spēja revanšēties, kad pamatīgi ierobežoja viesu uzbrukumu un uzvarēja ar 28:25.  

Pirms gaidāmās spēles komentāru sniedzis ''Tenax Dobele'' spēlētājs Andis Ērmanis, kurš vēl nav pilnībā atgriezies pēc savainojuma: "Nav tā, ka esmu par 100 procentiem gatavs pēc potītes savainojuma. Tam visam bonusā noķēru iekaisumu degunā un nākas dzert zāles. Ārsts aizliedza trenēties un spēlēt, tāpēc vēl vismaz nedēļu man būs jāizlaiž. Komandā kopumā viss ir kārtībā, uzvarējām svarīgas spēles Baltijas handbola līgā, pie tam bez bijušā līdera Nila Kreicberga. 

Kā redzams, vieta nav palikusi tukša, un ir spēlētāji, kas izdara šo darbu. Nelielas pārmaiņas bija nepieciešamas, bet treneris Sandris Veršakovs visu ir labi salicis pa plauktiņiem. Cilvēki piektdien noteikti var gaidīt principiālu cīņu no pirmās līdz pēdējai sekundei. Cerams, ka kvalitāte būs augstā līmenī abu komandu izpildījumā, lai spēli var baudīt gan spēlētāji, gan skatītāji. Ar ko būsim labāki? Negribu teikt. Gribu cerēt, ka izpildīsim spēles plānu, un nebūs kritumi kvalitātē. Jarealizē savas iespējas, jo Raitis Puriņš regulāri liek iespringt.''

Rīt spēles sākums paredzēts pulksten 19:30! Tiešraidē spēli būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā.

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com