Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

Jūrmalas un ''MSĢ/LAT-Hertz'' spēlē spraigs neizšķirts

Jūrmalas un ''MSĢ/LAT-Hertz'' spēlē spraigs neizšķirts

05.12.2018

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle, kurā ‘’MSĢ/LAT-Hertz’’ saspringtā galotnē nespēja noturēt minimālu pārsvaru un pēdējā sekundē izlaida uzvaru pret ‘’Jūrmalas Sports’’ handbolistiem - 27:27.

Pirms šīvakara spēles augstāk turnīra tabulā bija Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda ‘’MSĢ/LAT-Hertz’’, kas 11 spēlēs bija iekrājusi piecas uzvaras un atradās piektajā pozīcijā astoņu komandu konkurencē. ‘’Jūrmalas Sports’’ neaizvada to labāko sezonu un līdz šim ar bilanci 3-1-8 bija tikai septītajā pozīcijā.

Mača ievadā labāku sniegumu demonstrēja viesi, kas ieguva 3:1 handikapu. ‘’Jūrmalas Sports’’ ātri gan spēja atgūties un pēc Edgara Grīnbera vārtiem 11. minūtē mājinieki jau bija priekšā (6:5). Turpinājumā pilnībā pajuka jūrmalnieku spēle aizsardzībā, ‘’MSĢ/LAT-Hertz’’ darbojās ar lielu pārliecību un 30 minūtes noslēdza ar diezgan komortablu piecu vārtu pārsvaru (18:13).

49. minūtē Arnoldam Straumem, ‘’MSĢ/LAT-Hertz’’ galvenajam trenerim, nebija citu variantu kā pieprasīt pārtraukumu, jo komandas spēle bija pajukusi, un ‘’Jūrmalas Sports’’ ieguvusi minimālu pārsvaru (21:20). Mača beigu daļa aizritēja saspringtā cīņā, un ''Jūrmalas Sports'' neizšķirtu izrāva pēdējā sekundē, kad ar precīzu metienu izcēlās Alberts Gulbis - 27:27.

''Jūrmalas Sports'' sastāvā ar deviņiem vārtiem rezultatīvākais bija Rolands Ivanovs, bet sešus vārtus pievienoja Uldis Zariņš. Ņikita Pančeko ar astoņiem vārtiem bija labākais ''MSĢ/LAT-Hertz'' rindās. 

SynotTip handbola Virslīga, 5. decembris
Jūrmalas Sports – MSĢ/LAT-Hertz 27:27 (13:18)
Jūrmalas Sports:
Ivanovs 9, Zariņš 6, Grīnbergs 5, Jablonskis 2, Ence 2, Gulbis 2, Adamaitis 1, Piševs, Jaunzems, Narme, Turkupols, Vilsons, Zvejnieks, Frīdenbergs, Gramsts
MSĢ/LAT-Hertz: Pančenko 8, Ābelīte 5, Armands Usāns 4, Šuleiko 4, Krieviņš 3, Linards Usāns 2, Ozoliņš 1, Sausnītis, Greikšs, Vilsons, Fadejevs, Rancāns, Meikšāns

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com