Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

"Latgolam" smaga uzvara Vaiņodē, "Celtnieks" pieveic "ASK/LSPA"

02.12.2018

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā svētdien notika divas spēles, kurās pie uzvarām tika Ludzas ''Latgols'' un ''Celtnieks Rīga'' komandas, pārspējot attiecīgi ''Vaiņodi'' un ''ASK/LSPA''.

''Latgols'' vakar piedzīvoja smagu zaudējumu ar 30:46 pret ''Tenax Dobele'', bet jau nākamajā dienā bija jādodas uz Vaiņodi, kur spēli pret turnīra tabulas otrās daļas komandu ''Vaiņodi''. Mača ievadā ''Latgols'' ieguva 3:0 pārsvaru, jo pretiniekiem bija lielas problēmas uzbrukumā, un pirmo precīzo metienu ''Vaiņode'' izpildīja vien piektās minūtes izskaņā.

Ar vārtu gūšanu smagi klājās abām komandām, tādējādi būtisku pārsvaru nespēja iegūt ne ''Latgols'', ne ''Vaiņode''. Divu trīs vārtu pārsvars ''Latgolam'' bija visa puslaika gaitā, bet pēc 30 minūtēm tablo vēstīja 12:10 par labu ''Latgolam''. Arī otrajā puslaikā spēle nemainījās, aizsardzība dominēja pār uzbrukumu, bet pāris vārtu vadībā bija ''Latgols''. 

Pēdējā uzbrukumā ''Vaiņodei'' bija iespēja izraut neizšķirtu, bet Jurģis Strēlis savu epizodi vārtu guvumā nepārvērta, un ''Latgols'' guva minimālu uzvaru ar 21:20. ''Latgolam'' ar septiņiem vārtu guvumiem rezultatīvākais bija Normunds Seņkāns. Oskars Pāvils bija labākais ''Vaiņodei'' ar astoņiem precīziem metieniem.

Citā spēlē ''Celtnieks Rīga'', kas turpina cīnīties ar sastāva problēmām daudzo savainojumu dēļ, viesojās pie ''ASK/LSPA'' komandas. ''Celtnieks'' mača sākumā nonāca iedzinējos ar 1:3, bet kopumā spēles pirmo puslaiku uzbrukumā aizvadīja ļoti pārliecinoši, guva 18 vārtus un ielika diezgan stabilus pamatus uzvarai arī visā spēlē - 18:12. 

Tuvāk par pieciem vārtiem ''ASK/LSPA'' vairs nevienā brīdī šajā spēlē netika, ''Celtnieks Rīga'' pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā un galarezultātā uzvarēja ar 35:29. Normunda Blomes vadītās komandas sastāvā rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija krievu leģionārs Vladislavs Košmans. Astoņi vārti Dmitrijam Petuhovam, bet pa sešiem Ritvaram Balcerim un Marekam Černousovam. ''ASK/LSPA'' rindās deviņi vārti Mārtiņam Stepuļenokam-Stukanovam, bet septiņi - Emīlam Reniņam un Rihardam Kristeram Ozolam.

SynotTip handbola Virslīga, 2. decembris

Vaiņode - Latgols 20:21 (10:12)
Vaiņode: Oskars Pāvils 8, Rihards Plūme 5, Strēlis 2, Mickus 2, Ainārs Pāvils 2, Taujēns 1, Greikšs, Pumpurs, Žentiņš, Ziemelis, Sudmalis, Kristers Plūme, Sproģis, Orlovs, Davidenko, Pūpols
Latgols: Seņkāns 7, Meikšāns 4, Lipskis 3, Matvjenko 3, Endijs Kušners 1, Mekšs 1, Elvijs Kušners, Agris Kušners, Nikandrovs, Skovna, Borodkins, Logins

ASK/LSPA - Celtnieks Rīga 29:35 (12:18)
ASK/LSPA: Stepuļenoks-Stukanovs 9, Reniņš 7, Ozols 7, Liepiņš 2, Sūnaitis 2, Buklovskis 2, Mellups, Strazds, Dogans Alps, Krasovskis, Grants, Lubgāns
Celtnieks Rīga: Košmans 9, Petuhovs 7, Balceris 6, Černousovs 6, Freibergs 2, Eglītis 2, Buračevskis 1, Lejnieks 1, Čikuts, Puriņš, Kļaviņš

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com