Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

''Latgols'' izcīna uzvaru un pietuvojas ''Celtniekam''

''Latgols'' izcīna uzvaru un pietuvojas ''Celtniekam''

07.12.2018

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā pie uzvaras tika ''Latgols'', kas viesos itin saspringtā spēlē ar 31:28 pieveica Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu ''MSĢ/LAT-Hertz''. 

Jau pašā spēles sākumā ''Latgols'' īsā laikā ieguva divu trīs vārtu pārsvaru, bet nekur tālāk Murjāņu komanda pretiniekus nelaida, un 19. minūtē atkal panāca līdzsvaru (10:10). ''MSĢ/LAT-Hertz'' gan ļoti vāji nospēlēja puslaika noslēdzošo daļu, kad neizdevās spēle ne uzbrukumā, ne aizsardzībā, kā rezultātā ''Latgols'' handbolisti ieguva piecu vārtu handikapu - 18:13. 

Otrā puslaika sākumā četras piecas minūtes viesu pārsvars saglabājās piecu sešu vārtu apmērā, bet no rezultāta 16:22 piecus vārtus pēc kārtas guva mājinieki, kuri pēc Armanda Usāna diviem precīziem metieniem 90 sekunžu laikā pietuvojās līdz 21:22. Izlīdzināt rezultātu ''MSĢ/LAT-Hertz'' nevienā brīdī tā arī nespēja, ''Latgols'' itin pārliecinoši nospēlēja izskaņu un izcīnīja uzvaru ar 31:28.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā bija ''Latgols'' komandas uzbrukuma līderis Normunds Seņkāns, kurš izcēlās ar 11 vārtu guvumiem. Endijs Kušners komandas uzvarā izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem. ''MSĢ/LAT-Hertz'' sastāvā septiņi vārti Ņikitam Pančenko un Edgaram Krieviņam, bet pa sešiem vārtiem guva Armands Usāns un Antons Šuleiko.

Pēc šīvakara spēles ''Latgols'' ar bilanci 9-4 un 18 punktiem pietuvojās otrajā vietā esošajai ''Celtnieks Rīga'' komandai, kurai ir tikai par punktu vairāk. ''MSĢ/LAT-Hertz'' ar 5-1-7 joprojām ir ceturtajā vietā, bet jāatgādina, ka šī vienība čempionātā startē ārpus konkurences.

SynotTip handbola Virslīga, 7. decembris
MSĢ/LAT-Hertz - SK Latgols 28:31 (13:18)
MSĢ/LAT-Hertz:
Pančenko 7, Krieviņš 7, Armands Usāns 6, Šuleiko 6, Linards Usāns 1, Ābelīte 1, Sausnītis, Greikšs, Vilsons, Fadejevs, Ozoliņš, Rutka, Rancāns
SK Latgols: Senķāns 11, Endijs Kušners 7, Pavlovičs 5, Borodkins 3, Pegasovs 3, Strazds 1, Agris Kušners 1, Logins, Lipskis, Mekšs, Meikšāns, Elvijs Kušners, Skovna, Rancāns, Matvejenko

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com