Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

''Latgols'' un ''Ogre'' iekļūst SynotTip Virslīgas pusfinālā

''Latgols'' un ''Ogre'' iekļūst SynotTip Virslīgas pusfinālā

10.03.2019

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas izslēgšanas spēļu turnīrā tika noskaidrotas vēl divas pusfinālu dalībnieces, par kurām kļuvušas Ludzas "Latgols" un "Ogres" komandas. Par spēļu kalendāru informācija sekos jau nākamās nedēļas sākumā. 

"Latgola" un "Vaiņodes" pirmā spēle noslēdzās ar pārsteidzošu "Vaiņodes" uzvaru 25:24, kas tādējādi saglabāja lielu intrigu šajā duelī pirms atbildes spēles, tiesa, viesu galvenais treneris Zigmunds Mickus jau pēc pirmā mača neslēpa, ka Ludzā sagaida ļoti sarežģītu spēli.

"Vaiņodei" padevās cerīgs spēles sākums, un uz brīdi viesi pat ieguva divu vārtu handikapu (4:2). Pakāpeniski puslaika gaitā gan sāka izpausties mājinieku meistarības pārākums, un puslaika vidusdaļā "Latgols" jau bija vadībā ar 13:8. Līdz puslaika beigām "Vaiņode" vienus vārtus atspēlēja, tomēr vienalga "Latgolam" bija itin drošs pārsvars - 17:13.

Mača otrajā daļā "Vaiņode" vairs intrigu par uzvarētāju divu spēļu summā atgriezt nespēja, un "Latgols" svinēja uzvaru spēlē ar 33:22, pārliecinoši gūstot panākumu arī visā ceturtdaļfinālā. Endijs Kušners bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar astoņiem gūtiem vārtiem, savukārt Jānis Pavlovičs izcēlās septiņas reizes. "Vaiņodes" rindās septiņi vārti Oskaram Pāvilam.

"Jūrmalas sports" un "Ogre" cīņa solījās būt vēl intriģējošāka, jo pirmajā cīņā jūrmalnieki nominālos favorītus ogrēniešus apspēlēja ar piecu vārtu handikapu (33:28).

Jūrmalas komanda lieliski sāka spēli, divu spēļu summā uz brīdi iegūstot pat astoņu vārtu handikapu (4:1). Pēc šāda pavērsiena "Ogre" spēja saņemties un nesalūza. Mājinieki no vēl bēdīgāka 2:6 rezultāta spēja veikt iespaidīgu astoņu vārtu izrāvienu (10:6), atgriežoties milzīgu intrigu šajā cīņā. Puslaika noslēgumā ogrēnieši bija priekšā ar 14:12.

Pirmo reizi vadībā divu spēļu summā ogrēnieši izvirzījās 35. minūtē, kad Ingus Kivlenieks panāca 18:12. Piecu līdz septiņu vārtu pārsvars "Ogrei" bija visu atlikušo mača daļu, pie tam mājinieki tieši izskaņu nospēlēja ļoti pārliecinoši, noslēgumā spēlē uzvarot ar 31:25 un ar minimālu pārsvaru svinot panākumu šajā ceturtdaļfinālā.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar desmit vārtiem bija Ingus Kivlenieks, bet sešus pievienoja Arvis Laganovskis. "Jūrmalas sports" sastāvā ar septiņiem vārtiem izcēlās Rolands Ivanovs, savukārt Mārim Grēberim seši vārtu guvumi.

Tādējādi kļuvuši zināmi arī abi pusfināla pāri. "Latgols" spēkosies ar regulārās sezonas otro spēcīgāko komandu "Celtnieks Rīga", bet "Ogre" tiksies ar "Tenax Dobele" komandu. Pirmās spēles 23. martā, bet par precīziem spēles laikiem informēsim jau tuvākajās dienās. 

SynotTip handbola Virslīga, 10. marts
Latgols - Vaiņode 33:22 (17:13)
Latgols:
 Endijs Kušners 8, Pavlovičs 7, Seņkāns 6, Borodkins 4, Strazds 4, Lipskis 1, Meikšāns 1, Matvejenko 1, Edijs Kušners 1, Zinovjevs, Elvijs Kušners, Pegasovs, Skovna, Agris Kušners, Dobriņins, Nikandrovs
Vaiņode: Oskars Pāvils 7, Ainārs Pāvils 5, Strēlis 4, Mickus 2, Kristers Plūme 2, Pumpurs 1, Vaitkus 1, Ziemelis, Juzups, Tiškus, Sproģis, Rihards Plūme, Davidenko

Ogre - Jūrmalas sports 31:25 (17:13)
Ogre:
 Kivlenieks 10, Arvis Laganovskis 6, Rutka 4, Artis Laganovskis 3, Pozņaks 3, Zvejnieks 2, Dravnieks 2, Bauze 1, Gundegs, Noviks, Brics, Lepers, Sļusarevs, Ļebedevs
Jūrmalas sports: Ivanovs 7, Grēberis 6, Grīnbergs 5, Gulbis 4, Jablonskis 3, Piševs, Ence, Korzāns, Jaunzems, Turkupols, Ričards Frīdenbergs, Vilsons, Roberts Frīdenbergs, Zariņš, Gramsts

Foto: SK Latgols

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com