Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

Līderes ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga'' izcīna uzvaras

Līderes ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga'' izcīna uzvaras

07.11.2018

SynotTip handbola Virslīgas ietvaros šajā vakarā līdervienības ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga'' izcīnīja kārtējās uzvaras, pierādot savu meistarības pārākumu attiecīgi pret ''Jūrmalas Sports'' un ''Ogres'' komandām.

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā bez zaudējumiem līdz šim bija spēlējusi tikai valsts čempione Dobeles ‘’Tenax’’, kas bija uzvarējusi visās astoņās spēlēs. Arī šajā vakarā mājinieki bija izteikti spēles favorīti pret trīs uzvaras guvušo ‘’Jūrmalas Sports’’. Tikmēr ‘’Celtnieks Rīga’’ ar (7-2) bilanci atradās otrajā vietā, iepriekšējā spēlē revanšējoties par pirmā apļa zaudējumu pret Ludzas ‘’Latgolu’’. ‘’Ogre’’ tikmēr Rīgā ieradās ar divām uzvarām kabatā.

‘’Celtnieks’’ arī šajā spēlē bija bez potenciālajiem līderiem Arta Kurmēna un Artūra Lazdiņa, tāpat ierindā nebija komandas pirmais vārtsargs Raitis Puriņš, kas viennozīmīgi uzlaboja ogrēniešus iespējas šajā mačā. Līdera lomu pirmajā puslaikā uzņēmās krievu leģionārs Vladislavs Košmans, kurš pirmajā puslaikā guva septiņus vārtus. Uz brīdi mājiniekiem bija arī četru vārtu pārsvars (13:9), bet ‘’Ogre’’ labi nospēlēja izskaņu un tika līdz 14:15.

''Celtnieks'' ļoti labi iesāka spēles otro puslaiku, kad ātri atjaunoja trīs vārtu handikapu (17:14), pēc kā pretiniekus vairs nevienā brīdī tuvāk nepielaida. Izskaņa aizritēja bez šaubām par spēles uzvarētāju, un ''Celtnieks'' pierādīja savu pārākumu ar rezultātu 33:28. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 12 vārtiem bija Vladislavs Košmans, kurš šajā spēlē izpildīja 15 metienus pa vārtiem. Pa pieciem vārtiem Rihardam Lejam, Robertam Freibergam un Ritvaram Balcerim. ''Ogres'' sastāvā ar 11 vārtiem izcēlās Artis Laganovskis.

‘’Tenax Dobele’’ pret jūrmalniekiem jau spēles ievadā nodemonstrēja, ka pretiniekiem šajā spēlē iespēju būs pamaz. Pirmās desmit minūtes mājinieki uzvarēja ar 5:0, ieliekot pirmos pamatus uzvarai spēlē. Arī puslaika turpinājumā ‘’Jūrmalas Sports’’ komandai bija problēmas ar vārtu gūšanu, kamēr Dobele spēlēja ar lielu pārsvaru, pirmās 30 minūtes noslēdzot ar astoņu vārtu handikapu - 16:8.

Pie šādas spēles ''Tenax Dobele'' galvenais treneris Sandris Veršakovs varēja dot iespēju visiem spēlētājiem, no kā būtiski rezultāts necieta. ''Tenax Dobele'' kontrolēja notikumus laukumā visas spēles gaitā un galarezultātā uzvarēja ar 38:26. Desmit Dobeles komandas spēlētāji šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumiem, bet rezultatīvākais ar astoņiem bija Andis Ērmanis. Armands Usāns un Ņikita Pančenko pievienoja pa sešiem. Māris Grēberis bija labākais Jūrmalai ar deviņiem precīziem metieniem.

SynotTip handbola Virslīga, 7. novembris
Celtnieks Rīga – HK Ogre 33:28 (15:14)
Celtnieks Rīga:
Košmans 12, Leja 5, Freibergs 5, Balceris 5, Eglītis 2, Čikuts 2, Petuhovs 1, Popens 1, Lisovskis, Upmalis, Lejnieks, Kļaviņš, Černousovs
HK Ogre: Artis Laganovskis 11, Lepers 4, Brics 4, Pozņaks 3, Dravnieks 3, Rozenbergs 2, Arvis Laganovskis 1, Gundegs, Ļebedevs, Kļimočkins, Ratnieks

Tenax Dobele – Jūrmalas Sports 38:26 (16:8)
Tenax Dobele:
Ērmanis 8, Pančenko 6, Usāns 6, Politers 5, Hovratovičs 4, Kreicbergs 3, Arājs 3, Lazda 1, Miķelsons 1, Šuleiko, Jansons, Jonuška, Bilkštis, Krivmanis, Lācis, Fots
Jūrmalas Sports: Grēberis 9, Ivanovs 7, Zariņš 4, Gulbis 3, Vilsons 2, Narme 1, Piševs, Korzāns, Jaunzems, Zvejnieks

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com