Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

Līderu spēlē fiksēts kaujiniecisks neizšķirts

Līderu spēlē fiksēts kaujiniecisks neizšķirts

08.02.2019

Šovakar SynotTip handbola Virslīgas turnīrā vadošo četriniekā savā starpā tikās abas čempionāta līdervienības - ''Tenax Dobele'' un ''Celtnieks Rīga''. Rīdziniekiem izdevās atgūties pēc vāja sākuma, pārņemt arī vadību, taču izcīnīt uzvaru mājinieki nespēja, galarezultātā katrai no komandām izcīnot pa vienam punktam.

Līdz šim vakaram abas komandas pirmajā četriniekā otrajā posmā bija izcīnījušas pa divām uzvarām divās spēlēs, bet augstāk turnīra tabulā atradās ''Tenax Dobele'', kas izrādījās pārliecinoši labākā pirmajā posmā un uz sezonas turpinājumu līdzi ņēma četrus punktus, kamēr rīdzinieki - trīs. Virslīgā savstarpējās spēlēs šosezon katra no vienibām bija izcīnījusi pa vienam panākumam.

Mača sākumā ''Celtnieks Rīga'' bija lielas problēmas uzbrukumā, un pirmajās desmit minūtēs mājinieki guva tikai vienus vārtus, ko izmantoja ''Tenax Dobele'', iegūstot diezgan komfortablu sešu vārtu handikapu - 7:1. Pēc tam rīdzinieki guva četrus vārtus pēc kārtas, turpinājumā pietuvojās arī līdz minimumam (10:11), tomēr līdz puslaika noslēgumam viesi atguva nedaudz drošāku pārsvaru - 13:10. 

Otrā puslaika ievadā ''Celtnieks Rīga'' pakāpeniski pārņēma iniciatīvu, negaidīti veiksmīgs nogrieznis padevās Aivaram Čikutam, kurš īsā laikā guva trīs vārtus, un Normunda Blomes vadītā komanda ieguva plus divi (18:16). Tālāk par trim vārtiem nevienā brīdī ''Tenax Dobele'' savus pretiniekus nelaida, bet 59. minūtē pēc Elvija Lazdas vārtu guvuma pat atguva vadību (26:25). Vladislavs Košmans atbildēja ar saviem vārtiem (26:26), un atlikušajā laikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās. 

Artis Kurmēns ''Celtnieks Rīga'' sastāvā bija rezultatīvākais ar sešiem gūtiem vārtiem, bet Roberts Freibergs pievienoja piecus vārtu guvumus. ''Tenax Dobele'' rindās pa sešiem vārtiem guva Ņikita Pančenko un Nils Miķelsons.

SynotTip handbola Virslīga, 8. februāris
Celtnieks Rīga - Tenax Dobele 26:26 (10:13)
Celtnieks Rīga:
Kurmēns 6, Freibergs 5, Košmans 4, Balceris 4, Čikuts 3, Lisovskis 2, Eglītis 2, Buračevskis, Lejnieks, Puriņš, Petuhovs, Černousovs, Bergs, Popens
Tenax Dobele: Pančenko 6, Miķelsons 6, Politers 5, Arājs 3, Lazda 3, Hovratovičs 1, Krastiņš 1, Usāns 1, Jansons, Jonuška, Pavļenko, Krivmanis, Domanskis, Lācis, Fots

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com