Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

''Ogrei'' Virslīgā jau ceturtā uzvara pēc kārtas

''Ogrei'' Virslīgā jau ceturtā uzvara pēc kārtas

08.12.2018

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi ''Ogre'', kas šovakar savā laukumā ar 29:27 pieveica ''Vaiņodes'' handbolistus, tādējādi vēl vairāk nostiprinoties labāko četriniekā.

Pirms šīvakara spēles ''Ogres'' komanda bija izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, un tas bija noticis pēc tam, kad klubs veiksmīgi pastrādāja ar spēlētāju piesaisti, sastāvu pastiprinot ar Ingus Kivlenieku un Jāni Zvejnieku. ''Ogrei'' līdz šim mačam bija 6-7 bilance un ceturtā pozīcija, kamēr ''Vaiņode'' ar četrām uzvarām 12 spēlēs ierindojās septītajā vietā. 

Jau ar spēles pirmajām minūtēm nedaudz drošāk laukumā darbojās ''Ogres'' handbolisti - trīs vārtus īsā laikā guva Vladislavs Ivanovs, bet palīdzēja arī citi komandas spēlētāji, 16. minūtē mājinieku pārsvaram sasniedzot piecus vārtus (9:4). Līdz puslaika beigām bija vērojama līdzīga spēle, bet ogrēnieši spēja saglabāt solīdu pārsvaru - 15:11. 

Otrā puslaika sākumā ''Ogre'' savu pārsvaru palielināja līdz septiņiem vārtiem un šķietami izšķīra spēles likteni (21:14). ''Vaiņode'' gan negrasījās padoties, un 56. minūtē pēc Gata Taujēna precīza metiena pietuvojās līdz minimumam (26:25). Izlīdzināt rezultātu viesi nespēja, un ''Ogre'' pārliecinoši nospēlēja izskaņu, lai nodrošinātu sev ceturto uzvaru pēc kārtas - 29:27. 

Artis Laganovskis šajā spēlē izpildīja 16 metienus un ar 12 vārtiem bija pārliecinoši rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā. Arvis Laganovskis un Dzintars Dravnieks guva pa pieciem vārtiem. ''Vaiņodes'' sastāvā deviņi vārti Oskaram Pāvilam, bet pa pieciem precīziem metieniem  Aināram Pāvilam un Gatim Taujēnam. 

SynotTip handbola Virslīga, 8. decembris
HK Ogre - HK Vaiņode 29:27 (15:11)
HK Ogre: 
Artis Laganovskis 12, Arvis Laganovskis 5, Dravnieks 5, Ivanovs 3, Pozņaks 2, Kivlenieks 2, Rozenbergs, Gundegs, Ļebedevs, Svārups, Bauze, Ratnieks, Lepers, Šlusarevs, Zvejnieks
HK Vaiņode: Oskars Pāvils 9, Taujēns 5, Ainārs Pāvils 5, Plūme 2, Strēlis 2, Mickus 1, Sproģis 1, Pumpurs, Žentiņš, Ziemelis, Sudmalis

Foto: Ritvars Raits

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com