Handbola Virslīga
Handbola Virslīga

''Vaiņode'' interesantā spēlē galotnē nolauž ''ASK/LSPA''

''Vaiņode'' interesantā spēlē galotnē nolauž ''ASK/LSPA''

04.11.2018

SynotTip handbola Virslīgas turnīrā šovakar ''Vaiņode'' pavērsieniem bagātā spēlē galotnē spēja nodrošināt 32:30 uzvaru pret pagaidām bez uzvarām spēlējošo ''ASK/LSPA''. Vaiņodes komandai šī bija ceturtā uzvara aizvadītajās desmit spēlēs.

‘’ASK/LSPA’’ pirms šīvakara cīņas bija vienīgā komandas SynotTip handbola Virslīgās, kas nebija izcīnījusi nevienu uzvaru, piedzīvojot zaudējumus visās līdzšinējās astoņās spēlēs. ‘’Vaiņode’’ tikmēr pēc astoņām spēlēm ar 3-5 bilanci ierindojās turnīra tabulas vidusdaļā, taču pirms pāris dienām komanda atzina ‘’MSĢ/LAT-Hertz’’, kas sezonas ievadā demonstrē pārsteidzoši labu sniegumu un atrodas labāko četriniekā.

Mača ievadā rezultāts uz tablo attīstījās ļoti līdzīgi, bet septītajā minūtē ‘’Vaiņode’’ pirmo reizi spēlē ieguva divu vārtu pārsvaru (5:3). Arī ‘’ASK/LSPA’’ uzbrukumā spēlēja veiksmīgi un puslaika vidusdaļā plus divi jau bija mājiniekiem (9:7).

‘’ASK/LSPA’’ bija ieguvusi lielu pārliecību un uzbrukumā nākamās septiņas minūtes spēlēja patiesi iespaidīgi, uz brīdi iegūstot pat piecu vārtu handikapu (15:10). ‘’Vaiņode’’ atbildi parādā nepalika, un sekoja viesu sešu pēc kārtas gūtu vārtu izrāviens (16:15). Puslaiku ar minimālu 17:16 pārsvaru gan vienalga noslēdza ‘’ASK/LSPA’’.

Pēc puslaika pārtraukuma vairākas reizes spēlē notika vadības maiņa un līdz pat pēdējai minūtei saglabājās milzīga intriga. 85 sekundes pirms beigām rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu 30:30, bet izskaņu labāk nospēlēja ‘’Vaiņode’’, gūstot divus vārtus un izcīnot panākumu ar 32:30.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 13 vārtiem bija Oskars Pāvils, kurš šajā vakarā pamanījās izpildīt 20 metienus. Deviņus vārtus panākumā pievienoja Gatis Taujēns. ‘’ASK/LSPA’’ sastāvā ar astoņiem vārtiem labākais bija Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, bet ar septiņiem precīziem metieniem spēli noslēdza Rihards Kristers Ozols.

SynotTip handbola Virslīga, 4. novembris

ASK/LSPA – HK Vaiņode 30:32 (17:16)

ASK/LSPA: Stepuļenoks-Stukanovs 8, Ozols 7, Skopincevs 5, Reniņš 4,  Strazds 2, Liepiņš 2, Lubgāns 2, Mellups, Sūnaitis, Buklovskis, Krasovskis

HK Vaiņode: Pāvils 13, Taujēns 9, Strēlis 5, Mickus 2, Ziemelis 1, Kristers Plūme 1, Rihards Plūme 1, Silnieks, Pumpurs, Žentiņš, Sproģis, Sudmalis, Orlovs, Davidenko

  • Dalies ar rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com