Totalizators

Ja esi pieredzējis likmju veicējs un līdz šim neesi atradis nevienu profesionālu, licencētu Latvijas sporta totalizatoru, tad droši varam teikt, ka meklējumi ir beigušies un Tev noteikti jāreģistrējas Synottip sporta totalizatorā. Augsti koeficienti, iespaidīgi kazino bonusi, cashout, kā arī īpaši advancēta spēļu statistika, ļaus ikvienam izbaudīt likmju veikšanu un gūt pēc iespējas vairāk laimētu sporta likmju.

Saņem naudas atmaksu līdz 1000 EUR 

Synottip sporta totalizatora likmes

Pateicoties plašajai iespēju izvēlei, Synottip tiek uzskatīts par profesonāļu izvēlni numur 1. Par cik izvēlīgiem likmju veicējiem, sporta veidu un līgu klāsts ir noteicošais totalizatora izvēlē, tad Synottip noteikti apmierinās katra prasīga likmju veicēja vēlmes. Šeit iespējams veikt likmes uz vairāk nekā 20 sporta veidiem. Katrā no tiem ir pieejamas vairākas līgas, kopā veidojot milzīgu likmju iespēju klāstu. Šeit atradīsi ne tikai likmes uz sporta pasaules populārākajiem notikumiem, bet arī uz tādiem, ko neatradīsi citur.

Populārākie notikumi, uz kuriem visvairāk likmes veic Synottip spēlētāji ir futbola top līgas: Premjerlīga, La Līga, A Sērija, kā arī Latvijas Virslīga. No hokeja līgām, veicēji ir iecienījuši NHL, Latvijas hokeja līgu un KHL. Basketbolā populāras ir NBA un Eirolīgas spēles. Savukārt aizvien jaunākās tirgus tendences rāda, ka spēlētāji labprāt veic likmes uz tādiem sporta veidiem, kas nav tik izteikti populāri, kā piemēram galda teniss, kabbadi un NASCAR. 

Synottip online sporta likmes

Synottip sporta reģistrācijas piedāvājums

Bieži vien online totalizatori, lai pierunātu jaunus klientus reģistrēties, piedāvā īpašus reģistrācijas bonusus, taču Synottip lutina spēlētājus ar īpašu izvēli, jo šeit atradīsi veselus divus iepazīšanās bonusus:

  • 50 EUR bezriska likmēs
  • Bezriska likmes apvienojumā ar naudas atmaksas bonusu.

Izvēlies, kurš Tev vairāk iet pie sirds un sāc veikt likmes bez maksas.

Lai saņemtu 50 EUR bezriska likmes jaunajiem klientiem, iemaksā pirmo depozītu ar promo kods ”sports 50” un nekavējoties saņem bezriska likmes kopumā uz 30 EUR. Likmes vari veikt pēc saviem ieskatiem – iespējams uzlikt trīs likmes, katru pa 10 EUR vai arī vienu likmi pa 30 EUR, taču visām likmēm jābūt vienkāršām jeb ar vienu notikumu kuponā un ar maksimālo koeficientu 5.00. Atlikušās 20 EUR bezriska likmes saņemsi uzreiz, pēc tam, kad būsi apgrozījis vismaz 50 EUR vienkāršās sporta likmēs ar katra notikuma koeficientu vismaz 1.50. 

Ja vēlies papildus bezriska likmēm saņemt cashback bonusu, tad veic pirmo iemaksu Synottip totalizatorā ar kodu “toto30”. Uzreiz saņemsi trīs vienkāršas 10 EUR bezriska likmes ar maksimālo koeficientu katrai likmei 5.00. 30 dienu laikā pēc iemaksas ar kodu, iesāc savu sporta likmju veicēju karjeru un mēneša beigās saņemsi 15% no kopējiem zaudējumiem līdz pat 150 EUR.

Reģistrējies sporta totalizatorā

Pievienojis profesionālajam sporta totalizatoram Synottip un nekavējoties prognozē aizraujošos sporta notikumus. Reģistrācija Synottip totalizatorā ir vienkārša, tikai daži soļi un Tavs sporta likmju veicēju konts būs gatavs lielajam sportam. Izveidot kontu vari, noklikšķinot REĢISTRĒTIES. 

Tev būs nepieciešams aizpildīt visu nepieciešamo informāciju četros soļos: pamata reģistrācijā norādi visus lietotājdatus: loginu, paroli, epastu, tālruni un personas kodu. Šeit arī atzīmē, ka piekrīti visiem Synottip totalizatora noteikumiem, kā arī vēlies saņemt dažādus bonusus un īpašos piedāvājumus. Kad būsi norādījis visu info, uz telefonu saņemsi verifikācijas kodu, ko būs jāievada vietnē.

Nākošā solī būs jāievada personīgā informācija un pēc tam varēsi uzstādīt konta ierobežojumus. Pēdējā solī būs nepieciešams veikt personas datu verifikāciju, ko ērti iespējams veikt ar SMARTID palīdzību, taču, ja neizmanto šo iespēju, droši varēsi augšupielādēt pases vai ID bildi un sagaidīt, kad atbalsts to verificēs.

Saņem naudas atmaksu līdz 1000 EUR 

Koeficienti

Salīdzninot ar citiem Latvijas licencētiem online totalizatoriem, Synottip priecē ar diezgan augstiem koeficientiem. Tas nozīmē, ka šeit veikt likmes ir daudz izdevīgāk, jo iespējams iegūt lielākus laimestus. Katru dienu Synottip bukmeikeri izraugās TOP dienas notikumus, uz kuriem likmju koeficienti tiek pacelti maksimāli augstu, lai radītu labāko piedāvājumu starp visiem Latvijas totalizatoriem.

Katrā notikumā, Synottip totalizatorā koeficienti ir pieejami ne tikai uz mača vai turnīra uzvarētāju, bet arī uz citiem likmju tirgiem, kas nebeidzamā skaitā ir pieejami katram notikumam. Prognozē puslaika uzvarētājus, precīzu rezultātu, vārtu skaitu vai arī, kurš uzvarēs pirmajās spēles desmit minūtēs.

Likmju veidi

Synottip sporta totalizators un sporta likmes

Lai kļūtu par profesionālu Synottip likmju veicēji, katram vispirms jāsaprot kādus likmju veidus iespējams veikt Synottip sporta totalizatorā. Gan šeit, gan arī vairums citu kompāniju totalizatoros pastāv trīs galvenie likmju veidi, kuri viens no otra atšķiras ar notikumu skaitu.

Vienkāršā likme – pats visvieglāk saprotamākais likmju veids. Veicot vienkāršu likmi, Tu kuponā prognozē viena notikuma iznākumu. Likmei uzvarot, Tu saņem laimestu, kas ir Tavs likmes reizinājums ar notikuma koeficientu. 

Piemēram: Tu prognozē Los Angeles Lakers komandas uzvaru ar koeficientu 2.00. Tava likme ir 100 EUR. Komandas uzvaras gadījumā Tu saņemsi 200 EUR.

Kombinētā likme – šajā likmju vienā, Tu vari apvienot dažādus, vairākus notikumus vienā kuponā. Kombinētajās likmēs vienmēr ir lielāks azarts, laimesti, taču arī lielāks risks zaudēt.

Lai veiktu kombinēto likmi, Tev tikai totalizatorā jāatzīmē vairāki notikuma koeficientu un kupons automātiski pārmainīsies no vienkārša un kombinēto likmes kuponu. Svarīgs aspekts kombinētajās likmes ir tas, ka Tu saņemsi laimestu, ja VISI notikumi tiks prognozēti precīzi. Viena notikuma zaudējuma gadījumā – Tava likme būs zaudēta, neskaoties uz to, ka vairāki citi notikumi kombinētajā likmē tiks uzvarēti. Laimestu šajā likmē veido, visu notikumu kopējais reizinājums ar Tavu likmi. 

Piemēram: Tu vienā kuponā prognozē:

  • Los Angeles Lakers uzvaru ar koeficientu 2.02
  • Liverpool uzvaru ar koeficientu 3.30
  • Colorado Avalanche uzvaru ar koeficientu 1.79

Ja Tava likme ir 10 EUR un visi notikumi uzvar, tad Tavs laimests būs: 119,32 EUR (Kopējais koeficients 11,93 x likme 10 EUR).

Sistēmas likme – šis ir sarežģītākais likmju veids un tas sevī ietver kuponu, kurā ir kombinētas vairākas kombinācijas ar norādītu pieļauto kļūdu skaitu. Likmes summa, tiek izdalīta pa vairākām kombinācijām un tā skaitās laimēta, ja vismaz viena no kombinācijām ir laimēta.

Virslīgas likmes

Cashout

Synottip totalizators ļauj ikvienam pārņemt kontroli pār savām likmēm un iekasēt laimestu vēl pirms notikums ir noslēdzies. Ar Synottip Cashout īpašo funkciju, Tu vari apdrošināties pret negaidītiem zaudējumiem, kā arī iegūt laimestu vēl pirms spēle ir beigusies. Tas darbojas tā, ka Tu veic likmi, kura atbilst Cashout nosacījumiem un tā parādīsies Cashout likmju sadaļā. 

Spēles gaitā, ja redzi, ka ļoti iespējams, ka Tu zaudēsi visu likmi, var to izmaksāt ar mazāku vērtību, taču, ja Tava komanda uzvar, tad vari izmaksāt, lai apdrošinātu likmi no tā, ka komanda varētu negaidīti zaudēt. Synottip piedāvā Cashout likmes gan uz pirms-notikuma, gan arī LIVE likmēm.

Totalizatora pārvaldība

Likmju un sadaļu izvēlne Synottip totalizatorā ir pavisam vienkārša un tā īpaši neatšķiras no pasaulē populārākajiem sporta totalizatoriem. Likmes ir pieejamas SPORTS sadaļā, kur iespējams veikt pre-match jeb pirmsnotikuma likmes, taču LIVE LIKMES sadaļā iespējams prognozēt aktuālos maču notikumus, kas notiek attiecīgajā laikā.

Pirmsnotikuma likmju jeb galvenā likmju sadaļu apkopo likmes uz visiem plānotiem sporta notikumiem. Lai ātrāk atrastu sev vēlamo maču, izmanto meklēšanas funkciju, kas sekundes laikā atradīs visus notikumus ar Tevis meklēto komandu vai līgu. 

Zem tās, atradīsi visu sporta veidu klāstu, sākot no pašiem populārākajiem sportiem: futbols, hokejs, teniss, basketbols, handbols, līdz pat tādiem notikumiem, kā īpašās likmes, kurās iespējams prognozēt pat ASV prezidenta vēlēšanas un citus pasaulē zināmus politiskos notikumus. Lapas vidū uzreiz ieraudzīsi banerus, kurus būs attēlotie vai nu paaugstināto koeficientu mači vai arī aktuālās akcijas, kurās noteikti iesakām piedalīties, lai saņemtu dažādus bonusus, kā piemēram bezriska likmes. 

Horizontalā izvēlnē, TOP likmju sadaļā tiks attēlotas visas tās likmes, uz kurām visvairāk likmes veikuši visi pārējie Synottip likmju veicēji. Blakus top likmēm ir pieejama paaugstināto koeficientu mači un top līgu piedāvājumi. Ekrana labajā pusē būs pieejama Tava likmju vēsture, cashout kuponi, kā arī aktuālais likmju kupons.

Gadījumā, ja vēlies stiprināt drošu un atbildīgu spēlēšanu, tad Synottip totalizatora konta ierobežojumos iespējams uzstādīt dažādus limitus, kas palīdzēs Tev izvairīties no nelāgiem likmju veikšanas gadījumiem. Vari izvēlēties savu maksimālās vienas likmes summu, kā arī maksimālo kopējo likmju summu 24h laikā.

Kā veikt likmi Synottip totalizatorā?

Veikt likmi Synottip totalizatorā ir pavisam viegli. Pirmais, kas Tev ir jādara ir jābūt reģistrētam un verificētam lietotāja kontam. Pēc tam, kad būsi iegājis savā Synottip totalizatora kontā, izvēlies vai veiksi likmi pirms vēl notikums ir sācies vai arī, ja tas jau notiek. Izvēlies sporta veidu, valsti, līgu un atver jebkuru maču, kurā vēlies prognozēt kādu notikumu. Klikšķini uz koeficienta, uz kura vēlies likt savu likmi.

Kad būsi izvēlējies uz ko veikt likmi, atvērsies kupons, kurā Tev jāievada vēlamā likme. Minimālā likme Synottip totalizatorā ir 0.10 EUR, taču maksimālā ir atkarīga no sporta veida. Ja izvēlēsies tādus pasaules klases notikumus, kā NBA, Čempionu Līga vai Pasaules Čempionāts futbolā, tad likmi varēsi veikt vairāku tūkstošu apmērā, taču uz zemajām līgām vai nepopulāriem sporta veidiem, tik lielu summu vairs nevarēsi likt. Ievadi summu un spied Apstiprināt! 

Veikt likmi Synottip totalizatorā
Pasaules kauss futbolā 2022

Ja likme netiek apstirpināta koeficientu maiņas dēļ, tad turpat kuponā atzimē, ka vēlies apstiprināt jebkuras koeficientu izmaiņas. Tādā gadījumā likme tiks apstiprināta, ja koeficients mainīsies vai uz augšu, vai arī uz leju. Pēc tam, kad likme tiks apstiprināta, tā tiks novērtēta, tikko mačs un tā rezultāts būs noslēdzies.

Gadījumā, ja nevēlies katru reizi klikšķināt summas vērtību un apstiprināt kuponus, tad iesakām izvēlēties Ātrās likmes iespēju. Synottip ātrā likme ļauj veikt likmi automātiski, tikai noklikšķinot uz spēles piedāvājuma koeficienta. Aktivizē Ātro likmi un ievadi likmes summu un apstiprini to, lai padarītu likmju veikšanu ātrāk nekā jebkad!

Totalizatora mobilā versija un aplikācija

Synottip veikmsīgi optimizējis savu totalizatora piedāvājumu arī mobilajā versijā. Tai vari piekļūt vienkārši izmantojot telefona pārlūkprogrammu un ienākot Synottip totalizatora vietnē. Telefonā, Synottip versija ir daudz ērtāka un patīkamāka lietošai, kas ļauj veikt sporta likmes no jebkuras vietas, kur vien pieejams WiFi internets vai mobilie dati.

Noteikti iesakām veikt likmes telefonā no sporta notikuma norises vietas, kas palielinās azartus līdz nebijušiem augstumiem, kā arī dīvānā prognozēt sporta notikumus ir daudz ērtāk nekā pie datora.

Reti kurš sporta totalizators piedāvā instalēt mobilo aplikāciju un Synottip nebūtu domāts profesionāļiem, ja šeit nebūtu tāda iespēja. Mobilajai aplikācijai ir vairāki plusi – tai vienmēr būs ātrāka piekļuve, kas ir ļoti svarīgi ikvienam, kurš īpaši iecienījis LIVE likmes, kur katra sekunde ir no svara. Pateicoties arī mobilajiem paziņojumiem, vienmēr saņemsi ziņu, kad spēle ir beigusies, kā arī kādi bonusi ir aktīvi un uz kādiem notikumiem ir aktivizēti paaugstinātie koeficienti.

Saņem naudas atmaksu līdz 1000 EUR 

BUJ par Synottip totalizatoru

Kas ir populārākie Synottip sporta notikumi?

Vispopulārākie sporta notikumi Synottip ir futbola Čempionu Līga, Eiropas Līga, Konference līga, kā arī Premjerlīga, NHL, NBA, KHL u.c.

Vai likmes iespējams atcelt?

Pēc tam, kad būsi veicis likmi, to atcelt vairs nav iespējams, taču, ja uz šo maču ir pieejams Cashout, tad vari izmaksāt daļu no likmes atpakaļ uz savu kontu.

Kad ir handikaps?

Handikaps ir likme ar priekšrocību uz kādu no komandām, piemēram +1 vārtiem. Handikapu izmanto, ja mačā spēlē nelīdzvērtīgas komandas, kur viena no tām ir ar izteiktu favorīta statusu t.i. zemu koeficientu.

Vai Synottip likmes var veikt mobilajā aplikācijā?

Jā, aplikāciju iespējams lejupielādēt un instalē jebkurā mobilajā tālrunī, kas atvieglos likmju veikšanu no jebkuras atrašanās vietas.

Kazino bonuss
270 bezriska griezieni jaunajiem spēlētājiem

Veic savu pirmo iemaksu ar promo kodu un saņem 270 bezriska griezienus.

This will close in 20 seconds